Strona Główna
Strona www
 
JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY NA STRONĘ
 
INTERNETOWĄ BANKU W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ.
 
SMA@RT WYPŁATA

Zapraszamy do zapoznania się z nową usługą w Międzygminnym Banku Spółdzielczym w Zbuczynie - sm@rt wypłata!

Do Sm@rt wypłaty nie jest potrzebna karta a jedynie telefon komórkowy. Osoba realizująca transakcję, udaje się do bankomatu banku i wybiera na ekranie opcję Sm@rt wypłata, a następnie podaje jednorazowy kod otrzymany SMS-em. Po wpisaniu kodu na klawiaturze bankomatu, urządzenie wypłaca zdefiniowaną kwotę Sm@rt wypłaty.

Kod wypłaty można wygenerować samodzielnie ze swojego rachunku w systemie bankowości internetowej lub mobilnej.

Wypłatę można również zlecić w placówce banku - wówczas pracownik generuje kod Sm@rt wypłaty i przekazuje go klientowi w formie wydruku bądź komunikatem SMS na telefon.

Maksymalna kwota wypłaty zlecona poprzez system bankowości internetowej wynosi 500,00 zł a zlecona w Banku wynosi 1 000,00 zł.
Kod z określonym czasem ważności (120 min.) można zrealizować samodzielnie lub wskazać dowolny numer telefonu osoby, której dedykowana jest wypłata.

Funkcję Sm@rt wypłaty można wykorzystać w następujących sytuacjach:

 • wypłata bez karty poprzez kod z bankowości elektronicznej,
 • z bankowości internetowej jako „elektroniczny czek” przekazany innej osobie przez SMS,
 • w placówce banku do wypłat z rachunku gdy pracownik banku nie obsługuje gotówki, (kod jako SMS na numer telefonu klienta lub kod przekazany w formie wydruku),
 • w placówce banku w sytuacji gdy do stanowisk obsługujących gotówkę jest kolejka,
 • jako wypłaty awaryjne z rachunku gdy karty międzynarodowe nie są obsługiwane, a klient nie posiada karty własnej (np. awaria zewnętrznego systemu autoryzacji lub awaria terminala płatniczego w sklepie),
 • możliwość wypłaty gdy karta zostanie zagubiona lub zablokowana lub gdy klient nie ma przy sobie karty.

Sm@rt wypłaty realizowane są w bankomatach Międzygminnego Banku Spółdzielczego w Zbuczynie:

 • Zbuczyn ul. Terespolska 9
 • Domanice
 • Krzesk Majątek
 • Wiśniew ul. Siedlecka 10
 • Siedlce ul. Młynarska 5
Image
 
Usługa płatności internetowych PayByNet

Szanowni Państwo
Z przyjemnością informujemy, że nasz Bank oferuje usługę płatności internetowych Image Krajowej Izby Rozliczeniowej. PayByNet to system bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych. Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

 • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (na przelewie widnieje odbiorca a nie pośrednik). Dzięki wykorzystaniu w usłudze Paybynet schematu rozliczeń międzybankowych płatności internetowe oferowane przez KIR są szybkie, proste i bezpieczne
 • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
 • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu unikamy pomyłek przy ich wprowadzaniu. System płatności online Paybynet wyróżnia się dodatkowo unikalną funkcjonalnością bezpośredniej płatności z konta bankowego płatnika na konto bankowe odbiorcy

Chcąc zrobić przelew wybieramy ikonę Image, następnie wybieramy - BPS i województwo mazowieckie. Na „rozwijanej” liście znajdziemy Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie, po czym po wybraniu naszego Banku zostaniemy przekierowani na stronę internetową www. bszbuczyn.pl

 
Poznaj nowe możliwości
Image
 
Wpłaty gotówkowe w bankomacie 24h!

Zapraszamy do korzystania w Zbuczynie przy ul. Terespolskiej 9, z wyjątkowej usługi dokonywania wpłat gotówki w bankomacie bezpośrednio na rachunki bankowe. Urządzenie wielofunkcyjne oprócz standardowych wypłat umożliwia wpłacanie gotówki na swoje konto osobiste, firmowe.

Z wpłatomatu mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Środki po wpłacie są natychmiast dostępne na rachunku klienta. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu.

Wpłaty gotówkowe w Bankomacie

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi

 
Kantor w bankomacie

Informujemy, iż Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie uruchomił samoobsługowy kantor wymiany EURO w bankomacie recyklingowym w Zbuczynie przy ul. Terespolskiej 9.

Obsługa kantoru jest prosta – intuicyjna. Wystarczy wybrać język (polski, angielski lub niemiecki), następnie rodzaj operacji – sprzedaż lub kupno EURO. Przed transakcją każdy Klient może sprawdzić aktualny kurs waluty oraz zapoznać się z Zasadami ustalania i stosowania kursów walut obcych dla wymiany walut w urządzeniach samoobsługowych.

Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu. Kantor umożliwia transakcje bez karty, dzięki czemu z usługi korzystać mogą również osoby nie posiadające karty bankomatowej i rachunków bankowych.

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi

 
Godziny obsługi Klientów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów,
Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie
– począwszy od 2 stycznia 2017r. –
zmienia czas otwarcia naszych placówek.
Placówki będą czynne od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

Centrala w Zbuczynie
godziny obsługi Klientów – od 7:45 do 16:30

POK w Krzesku
godziny obsługi Klientów – od 8:00 do 15:00

godziny obsługi Klientów POK w Czuryłach
pozostają bez zmian – od 8:30 do 12:00

godziny obsługi Klientów w Oddziale w Siedlcach
pozostają bez zmian – od 9:45 do 17:00

Oddział w Wiśniewie
godziny obsługi Klientów – od 7:30 do 14:30

POK w Domanicach
godziny obsługi Klientów – od 7:30 do 14:30


Jednocześnie informujemy, iż placówki Banku w soboty będą nieczynne.

 
Przelewy Natychmiastowe

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż Międzygminny Bank Spódzielczy w Zbuczynie pozytywnie zakończył fazę testową systemu płatności natychmiastowych BlueCash.

System płatności BlueCash powstał na podstawie zgody Prezesa Narodowego Banku Polskiego, prof. Marka Belki z 25 listopada 2011 r. System nadzorowany przez NBP służy do realizowania przelewów międzybankowych w czasie rzeczywistym.

Od 1 czerwca 2015 roku usługa została udostępniona w systemach bankowości elektronicznej: Internet Banking, Internet Banking Biznes oraz Home Banking. Dyspozycja rozliczenia przelewu lub wpłaty gotówkowej w systemie płatności natychmiastowych BlueCash może być także złożona w placówkach Banku.

Czytaj całość...
 
Kartosfera
 
Witamy...

Witamy na stronach

Międzygminnego Banku Spółdzielczego w Zbuczynie

 

 
Interfejs Mobilny Internet Bankingu
Czytaj całość...
 
Pracujemy na Twoją korzyść

plakat_z_bs

 
Internet Banking
Gwarancja Depozytów
Kalendarium

26 Kwietnia 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz,
Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria,
Marzena, Spycimir
Do końca roku zostało 250 dni.
 
Waluty
Stawki
Ankieta
Co interesuje Cię najbardziej z oferty banku ?
 
Statystyka
odwiedzających: 598568
Partnerzy