Strona Główna arrow Przelewy arrow Przelewy Natychmiastowe
Przelewy Natychmiastowe | Drukuj |

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż Międzygminny Bank Spódzielczy w Zbuczynie pozytywnie zakończył fazę testową systemu płatności natychmiastowych BlueCash.

System płatności BlueCash powstał na podstawie zgody Prezesa Narodowego Banku Polskiego, prof. Marka Belki z 25 listopada 2011 r. System nadzorowany przez NBP służy do realizowania przelewów międzybankowych w czasie rzeczywistym.

Od 1 czerwca 2015 roku usługa została udostępniona w systemach bankowości elektronicznej: Internet Banking, Internet Banking Biznes oraz Home Banking. Dyspozycja rozliczenia przelewu lub wpłaty gotówkowej w systemie płatności natychmiastowych BlueCash może być także złożona w placówkach Banku.


Składane dyspozycje przy użyciu BlueCash rozliczają się w Banku Odbiorcy w ciągu kilku do maksymalnie 30 sekund. Dostępność usługi w naszym Banku to 24/7 (dwadzieścia  cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu). Maksymalna kwota przelewu  5,000.00 zł.

Opłata za przelew jest stała, nie zależy od kwoty przekazu i wynosi 5 PLN za każdy przelew wykonany przez Internet Banking oraz 8 PLN za wykonany przez pracownika Banku w placówce.
Dla klientów indywidualnych pierwszy 1 przelew w miesiącu wykonany przez Internet Banking jest bezpłatny (Bank nie pobiera opłaty).

Opłata za wpłatę gotówkową przekazywaną przelewem natychmiastowym na rachunek w innym Banku wynosi 0,50% od wpłacanej kwoty + 5,00 zł, nie mniej jednak niż 8,00 zł.

Aby przekaz mógł być zrealizowany Bank Odbiorcy musi uczestniczyć w systemie płatności BlueCash (system automatycznie weryfikuje listę banków, nie ma więc możliwości wysłania przelewu BlueCash do Banku nie uczestniczącego w systemie).

W celu wykonania przelewu BlueCash w Internet Bankingu należy wybrać opcje: Przelewy jednorazowe/Przelew dowolny, w opcjach dodatkowych wybrać Expresowy (BlueCash - operator: Blue Media S.A.) - realizacja w kilka minut oraz zaakceptować regulamin przez zaznaczenie pola "Akceptuję regulamin płatności BlueCash":

Informacja dotycząca zasad przeprowadzania przez Blue Media SA rozrachunków międzybankowych w systemie BlueCash oraz informacja o bankach będących uczestnikami systemu BlueCash zawarta jest na stronie internetowej Blue Media SA pod adresem www.bluemedia.pl .

W przypadku pilnych płatności serdecznie zachęcamy do skorzystania z płatności BlueCash.

Regulamin przelewów BlueCash

 
Internet Banking
Gwarancja Depozytów
Kalendarium

26 Kwietnia 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz,
Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria,
Marzena, Spycimir
Do końca roku zostało 250 dni.
 
Waluty
Stawki
Partnerzy