Przelewy natychmiastowe BlueCash

 • W przypadku pilnych płatności zachęcamy do skorzystania z płatności BlueCash.

  System płatności BlueCash powstał na podstawie zgody Prezesa Narodowego Banku Polskiego. System jest nadzorowany przez NBP służy do realizowania przelewów międzybankowych w czasie rzeczywistym.

  Usługa jest udostępniona w systemach bankowości elektronicznej: Internet Banking, Internet Banking Biznes oraz Home Banking. Dyspozycja rozliczenia przelewu lub wpłaty gotówkowej w systemie płatności natychmiastowych BlueCash może być także złożona w placówkach Banku.

  Składane dyspozycje przy użyciu BlueCash rozliczają się w Banku Odbiorcy w ciągu kilku do maksymalnie 30 sekund. Dostępność usługi w naszym Banku to 24/7 (dwadzieścia  cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu). Maksymalna kwota przelewu 5.000 zł.

  Aby przekaz mógł być zrealizowany Bank Odbiorcy musi uczestniczyć w systemie płatności BlueCash (system automatycznie weryfikuje listę banków, nie ma więc możliwości wysłania przelewu BlueCash do Banku nie uczestniczącego w systemie).

  Informacja dotycząca zasad przeprowadzania przez Blue Media SA rozrachunków międzybankowych w systemie BlueCash oraz informacja o bankach będących uczestnikami systemu BlueCash zawarta jest na stronie internetowej Blue Media SA pod adresem www.bluemedia.pl .