Skip to main content
  • O Banku

O Banku

Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie powstał w 1919 roku. Od tego czasu minęło już 100 lat. Obecnie jest członkiem zrzeszenia  Banku  Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie. Wraz z innymi zrzeszonymi bankami spółdzielczymi tworzymy Grupę BPS i jako jej członek mamy dostęp do najnowszych produktów i rozwiązań finansowych, które możemy zaoferować naszym Klientom.       Jesteśmy bankiem o wyłącznie polskim kapitale.

Nasz Bank jest głęboko związany z miejscowym środowiskiem, świadczone usługi adresowane są przede wszystkim klientom indywidualnym, rolnikom oraz lokalnemu biznesowi. Niewątpliwym sukcesem naszego Banku jest fakt, iż obsługujemy rachunki wszystkich Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu Gminy Domanice, Wiśniew i Zbuczyn. Pracownikom Banku zależy na budowaniu trwałej więzi z Klientami, staramy się zatem, aby każdy Klient otrzymał ofertę idealnie dopasowaną do jego potrzeb i możliwości. Czynności bankowe wykonujemy poprzez Centralę Banku w Zbuczynie, Oddziały w Siedlcach i Wiśniewie oraz Punkty Obsługi Klienta w Domanicach i Krzesku.

Oferujemy Klientom szeroką gamą produktów oszczędnościowych i kredytowych. Oferta kredytowa zawiera kredyty detaliczne, mieszkaniowe, na działalność rolniczą, na finansowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Klientom stawiamy do dyspozycji dobrze rozwinięty system bankowości elektronicznej, obsługę rachunków przez Internet, Home Banking, SMS Banking oraz szeroki wachlarz kart płatniczych i kredytowych. Oferujemy pełną obsługę w zakresie obrotu dewizowego.

Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie to połączenie nowoczesnej i tradycyjnej bankowość. Jesteśmy spółdzielnią, zaspokajanie potrzeb jej członków i lokalnego społeczeństwa jest jej istotą działania a zrównoważona, bezpieczna polityka zarządzania ryzykami dają klientom pewność, że ich oszczędności są bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami skierowanej do Państwa oferty.

"Zaufaj najbliższym. Z nami zawsze bezpiecznie."