• Kredyt Mój Dom
  #hipoteczne

  Kredyt Mój Dom

  Chcesz kupić dom, mieszkanie, działkę budowlaną lub dokończyć budowę domu?

  Dlaczego warto?

  atrakcyjne warunki kredytowania
  kredyt nawet do 90% wartości nieruchomości
  okres kredytowania – do 25 lat
  minimalna kwota kredytu - 10.000 PLN
  szeroki zakres kredytowania (m.in. zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, budowa domu i wiele innych)
  uproszczony sposób rozliczania kredytu
  do 24 miesięcy karencji
  dogodne formy spłaty
  możliwość wcześniejszej spłaty kredytu - bez dodatkowych opłat
  promocyjna prowizja minus 50%

  Oprocentowanie kredytu ustalane jest adekwatnie do wartości wkładu własnego.

  Uzyskanie kredytu uzależnione jest od posiadania przez Kredytobiorcę zdolności kredytowej.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 2,927213%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 200.000 PLN. całkowita kwota do zapłaty 279 522,16PLN, okres kredytowania:300 miesięcy, oprocentowanie kredytu 2,71% zmienne w skali roku, całkowity koszt kredytu 79 522,16 PLN (w tym: prowizja w wysokości 1,95% od kwoty kredytu –  3 900,00 PLN, odsetki 75 603,16 PLN), podatek od czynności cywilno-prawnych (PCC) – 19 PLN, płatne w 300 miesięcznych ratach równych w wysokości 918,68 PLN
  Kalkulacja została dokonana na dzień 14 stycznia 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i w okresie obowiązywania umowy kredytu może ulec zmianie w związku ze zmianą stopy referencyjnej WIBOR 3M, która może spowodować, że koszty obsługi kredytu mogą wzrosnąć lub zmaleć. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

  Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie Centrala

  08-106 Zbuczyn
  ul. Terespolska 9
  tel. 25 641 6368, 25 641 68 39
  fax. 25 641 68 22

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Dariusz Jasiński – Prezes Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Anna Celińska – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Renata Jasińska – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Główny Księgowy
  Magdalena Izdebska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
  Barbara Myrcha: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.