• Kredyt CSK
  #preferencyjne ARiMR

  Kredyt CSK

  z dopłatą do kapitału

  Kredyt z częściową spłatą przez ARiMR kapitału, to szansa dla młodych rolników na utworzenie gospodarstwa rolnego i rozpoczęcie działalności rolniczej.

  Dlaczego warto?

  wysoką kwotę kredytu
  niski wkład własny – minimum 10% wartości nabywanych użytków rolnych
  długi okres kredytowania – do 15 lat
  okres karencji w spłacie kapitału do 24 miesięcy
  terminy spłaty kredytu dostosowane do specyfiki prowadzonego gospodarstwa rolnego
  pomoc w spłacie kredytu ARiMR do równowartości 20 tys. EUR wg kursu NBP, nie przekraczającej 60% kwoty udzielonego kredytu wypłacaną w dwóch ratach: I rata w wysokości 80% kwoty pomocy po zrealizowaniu inwestycji, II rata w wysokości 20% kwoty pomocy po 5 latach od dnia zawarcia umowy kredytu

  Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie Centrala

  08-106 Zbuczyn
  ul. Terespolska 9
  tel. 25 641 6368, 25 641 68 39
  fax. 25 641 68 22

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Dariusz Jasiński – Prezes Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Anna Celińska – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Renata Jasińska – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Główny Księgowy
  Magdalena Izdebska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
  Barbara Myrcha: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.