• Rolnicy
 • Kredyty
 • Kredyt Płynnościowy z dopłatą do oprocentowania
 • Kredyt Płynnościowy z dopłatą do oprocentowania
  #Kredyty

  Kredyt Płynnościowy z dopłatą do oprocentowania

  FUNKCJONUJĄCY W RAMACH KREDYTÓW PREFERENCYJNYCH DLA ROLNIKÓW

  Kredyty z dopłatami do oprocentowania dla producentów rolnych, udzielany do 31 grudnia 2023r. na uregulowanie zobowiązań finansowych związanych z prowadzeniem działalności rolniczej oraz ponoszenie bieżących nakładów przyczyniających się do poprawy płynności finansowej.
  Dostępność kredytu jest uzależniona od limitów akcji kredytowych udostępnianych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

   

   

   

  KWOTA KREDYTU

  • 100 000 zł – gdy producent rolny prowadzi gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym o powierzchni nie większej niż 50 ha użytków rolnych;
  • 200 000 zł – gdy producent rolny prowadzi gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym o powierzchni powyżej 50 ha i nie większej niż 100 ha użytków rolnych;
  • 400 000 zł – gdy producent rolny prowadzi gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym o powierzchni powyżej 100 ha użytków rolnych.

   

  OPROCENTOWANIE

  Zmienne WIBOR 3M + 3,00% płatne przez:

  • Kredytobiorcę w wysokości 2%;
  • ARiMR w pozostałej części.

   

  PROWIZJA:

  • 0,50%

   

  DOPŁATY

  • okres stosowania dopłat wynosi maksymalnie 60 miesięcy.

   

  Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w placówkach:

   Zbuczyn

   Siedlce

   Wiśniew

   ul. Terespolska 9  ul. Młynarska 5  ul.Siedlecka 10
   25 641 63 68 w.113  25 631 13 57  25 641 73 94

   

   

   

  Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie Centrala

  08-106 Zbuczyn
  ul. Terespolska 9
  tel. 25 641 6368, 25 641 68 39
  fax. 25 641 68 22

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Dariusz Jasiński – Prezes Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Anna Celińska – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Renata Jasińska – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Główny Księgowy
  Magdalena Izdebska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
  Barbara Myrcha: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.