• Kredyt Szybka Inwestycja AGRO
  #finansowanie Inwestycji

  Kredyt Szybka Inwestycja AGRO

  Kredyt Szybka Inwestycja AGRO to możliwość sfinansowania nakładów o charakterze inwestycyjnym

  Dlaczego warto?

  możliwość sfinansowania przedsięwzięć inwestycyjnych*
  kwota kredytu – max 350.000 PLN
  okres kredytowania – do 10 lat
  wymagany wkład własny
  okres karencji w spłacie kapitału do 24 miesięcy

  * polegających m. in. na: zakupie maszyn, urządzeń lub wyposażenia, przeznaczonych do produkcji rolnej, zakupie środków transportu, zakupie budynków lub budowli służących do produkcji rolnej, zakupie nieruchomości, w tym gruntów rolnych, zakupie innych rzeczowych środków przeznaczonych do produkcji rolnej, budowie, przebudowie, remontu budynków lub budowli służących do produkcji rolnej, refinansowanie nakładów na cele wskazane wcześnej, spłacie kredytu inwestycyjnego w innym Banku, wykupie środków trwałych z leasingu

  Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie Centrala

  08-106 Zbuczyn
  ul. Terespolska 9
  tel. 25 641 6368, 25 641 68 39
  fax. 25 641 68 22

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Dariusz Jasiński – Prezes Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Anna Celińska – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Renata Jasińska – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Główny Księgowy
  Magdalena Izdebska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
  Barbara Myrcha: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.