• Linia hipoteczna w rachunku kredytowym
  #finansowanie Inwestycji

  Linia hipoteczna w rachunku kredytowym

  Kredytowa Linia Hipoteczna to długoterminowy kredyt zabezpieczony hipotecznie. Kredyt może być przeznaczony na finansowanie dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością, w tym na spłatę zobowiązań finansowych zaciągniętych w Banku lub innych bankach i towarzystwach leasingowych.

  Dlaczego warto?

  możliwość otrzymania kredytu na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością
  wysoką kwotę kredytu do 1.000.000 zł lub do 50% wartości nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia
  wysoką kwotę kredytu do 1.000.000 zł lub do 50% wartości nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia
  długi okres kredytowania do 15 lat

  Przydatne informacje

  Jak skorzystać z Kredytowej Linii Hipotecznej?

  I etap: Wycena nieruchomości np.: domu, obiektu gospodarczego, gruntu rolnego itp.

  II etap: Na podstawie wyceny ustalana jest wysokość kwoty kredytu tzn. max. 50% wartości nieruchomości, nie więcej niż 1.000.000 zł

  III etap: Stawiamy do Twojej dyspozycji środki finansowe w ramach Kredytowej Linii Hipotecznej, które możesz wykorzystać w każdej chwili

  Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie Centrala

  08-106 Zbuczyn
  ul. Terespolska 9
  tel. 25 641 6368, 25 641 68 39
  fax. 25 641 68 22

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Dariusz Jasiński – Prezes Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Anna Celińska – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Renata Jasińska – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Główny Księgowy
  Magdalena Izdebska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
  Barbara Myrcha: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.