Skip to main content
 • Przelewy natychmiastowe BlueCash

  Przelewy natychmiastowe BlueCash

  W przypadku pilnych płatności zachęcamy do skorzystania z płatności BlueCash.

  System płatności BlueCash powstał na podstawie zgody Prezesa Narodowego Banku Polskiego. System jest nadzorowany przez NBP służy do realizowania przelewów międzybankowych w czasie rzeczywistym.

  Usługa jest udostępniona w systemach bankowości elektronicznej: Internet Banking, Internet Banking Biznes. Dyspozycja rozliczenia przelewu lub wpłaty gotówkowej w systemie płatności natychmiastowych BlueCash może być także złożona w placówkach Banku.

  Składane dyspozycje przy użyciu BlueCash rozliczają się w Banku Odbiorcy w ciągu kilku do maksymalnie 30 sekund. Dostępność usługi w naszym Banku to 24/7 (dwadzieścia  cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu). Maksymalna kwota przelewu 5.000 zł.

  Aby przekaz mógł być zrealizowany Bank Odbiorcy musi uczestniczyć w systemie płatności BlueCash (system automatycznie weryfikuje listę banków, nie ma więc możliwości wysłania przelewu BlueCash do Banku nie uczestniczącego w systemie).

  Informacja dotycząca zasad przeprowadzania przez Autopay S.A. rozrachunków międzybankowych w systemie BlueCash oraz informacja o bankach będących uczestnikami systemu BlueCash zawarta jest na stronie internetowej Autopay S.A. pod adresem https://autopay.pl .

  Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie Centrala

  08-106 Zbuczyn
  ul. Terespolska 9
  tel. 25 641 6368, 25 641 68 39
  fax. 25 641 68 22

  Sekretariat: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zarząd Banku
  Dariusz Jasiński – Prezes Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Anna Celińska – Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Renata Jasińska – Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Główny Księgowy
  Magdalena Izdebska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kierownik Zespołu Obsługi Klienta
  Barbara Myrcha: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.